Haser Cephe Giydirme Sistemleri

 

Otomatik Kapı -Haser Cephe Giydirme Sistemleri

 

 

- FOTOSELLİ KAPI -      Son yıllarda hayatımıza giren ve her türlü binada bizi karşılayan fotoselli, radarlı ve emniyet fotoselli otomatik kapılar; yaya trafiğini yönetmek ve binalarımıza öncelikle estetik kazandırmak amacıyla kullanılmaktaydı.

      Günümüzde ise estetik ve prestijli görünüm artık yeterli olmamakla birlikte enerji kaynaklarının giderek tükenmesi ve pahalı olması, iklimlendirilen ortamların ısısınının ve havasının korunması önem kazanmaktadır.


- OTOMATİK KEPENK -      Seksiyonel Kapılar yapınızın duvar, tavan ve diğer özelliklerine göre düzenlenebilen ve tavana doğru yatay bir şekilde kayarak hareket ederek çalışan, kullanıcıya en büyük boş kullanım alanı sağlayan, tozdan kurtaran, ortam havasını muhafaza eden, emniyetli ve açık görüş sunan, istenilen boyutlarda üretilen uzun ömürlü kullanım sağlayan kapılardır.

       Otomatik kapı olarak kullanım alanları eczane, fabrika kapıları, depo kapıları ve süpermarket, alışveriş merkezleri gibi bir çok faaliyet alanlarında yer gösteren otomasyon sistemleri günümüzde gün geçtikçe yeni inşaat firmaları tarafından terfi edilen dükkanlar için otomatik kepenklerin kullanımını arttırmıştır. Ayrıca güvenlik için daha üst seviyede kalan bir otomasyon sistemidir.

       İzoleli sandviç panellerden oluşan bu sayede yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayabilen Panellerin birleşim noktaları parmak kıstırma olasılığı engellenecek şekilde tasarlanır. Kurma yaylar ile dengelendiği için elle rahat çalıştırılır. Dört tarafı koruyucu contalar ile kaplıdır. Bu şekilde de güvenlik üst düzeyde kalır. Kullanım alanları genellikle , fabrika kapıları , garaj kapıları vs. yerlerde kullanılır. Renk genellikle (RAL 9002) beyaz renktir fakat müşterinin isteğine göre düzenlenir.

Design & Hosting Atak Domain